Drie Chinees porseleinen borden, 18e eeuw

Kavel 381 Drie Chinees porseleinen borden, 18e eeuw
Kavel 381. Drie Chinees porseleinen borden, 18e eeuw

Lot van drie Chinees porseleinen borden: twee blauw-wit gedecoreerde borden, Kangxi periode. Met daarbij een 18e eeuws Famille Rose bord, Qianlong periode, met emaille beschildering van kostbaarheden en bloemen.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Blauw-witte borden 21 cm, Famille Rose bord 23 cm
Conditie Eén kangxi bord met drie chips en vier haarlijnen, de andere met twee dunne haarlijnen (3 & 4.5 cm). Famille Rose bord met kleine flinters op de rand (max 2 mm)
Startbod € 100
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel