Zes Amsterdams Bont borden, Willem V en Wilhelmina van Pruisen

Kavel 377 Zes Amsterdams Bont borden, Willem V en Wilhelmina van Pruisen
Kavel 377. Zes Amsterdams Bont borden, Willem V en Wilhelmina van Pruisen

Set van zes antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, Qianlong periode (1735 - 1796), allen met Amsterdams Bont overschildering van Willem V en Wilhelmina van Pruisen met tussen hen in een sinaasappelboom. Genummerde serie, 1 t/m 6, met verschillende teksten: Zoo lang als Zon en maan Zal Staan; Zal Nooijt de Oranje kleur vergaan; Dit Zag ik in dees middagstond; Juist in het Teken van 't verbond; met Eerbied daar ik god moest loven; Daar Zag ik doe Oranje boven.’

Taxatiewaarde € 2500 - € 3500
Afmetingen Doorsnede 23,7 cm
Conditie Een bord met chip, 5 mm, de rest alleen lichte glazuurbeschadigingen op de rand
Startbod € 2000
Verkocht voor € 3200
Vorig kavel Volgend kavel