Twee imari borden, Kangxi

Kavel 378 Twee imari borden, Kangxi
Kavel 378. Twee imari borden, Kangxi

Lot van twee antieke vroeg 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden, Kangxi periode (1662-1722)

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Doorsnede 27,7 cm
Conditie Eén met sterbarst, één met haarlijn van 5,5 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel