Kavel | 424. Anna Pavlova (1976) |
Omschrijving | Schilderij, ‘Alstromeria’. Rechtsonder gesigneerd Anna Pavlova (Moskou, 1976) en gedateerd 2012 |
Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
Afmetingen | 70 x 70 cm |
Startbod | € 250 |
Verkocht voor | € 240 |
Vorig kavel | Volgend kavel |