Schilderij, olieverf op doek

Kavel 423 Schilderij, olieverf op doek
Kavel 423. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij olieverf op doek. Vrouw met fazant.

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen 80 x 64 cm
Conditie Gerestaureerd
Startbod € 500
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel