Annemiki Bok (1953)

Kavel 498 Annemiki Bok (1953)
Kavel 498. Annemiki Bok (1953)

Schilderij, olieverf op doek, in zilverkleurige baklijst. Titel ‘Stilleven met bloemen’, rechts gesigneerd Annemiki Bok (Emmeloord, 1953) en gedateerd 2011. Met certificaat van echtheid.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod € 100
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel