Hollandse School 20e eeuw

Kavel 499 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 499. Hollandse School 20e eeuw

Schilderij olieverf op schilderskarton, 50 x 60 cm. Twee rustende paarden in landschap, olieverf studie. Naar Breitner. Vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Startbod € 150
Vorig kavel Volgend kavel