Arie Zuidersma (1925-2014)

Kavel 373 Arie Zuidersma (1925-2014)
Kavel 373. Arie Zuidersma (1925-2014)

Schilderij, acryl op doek. Gouveneursplein, gesigneerd en gedateerd 1990. Arie Zuidersma (Emmer-Erfscheidenveen 1925 – Zuidlaren 2014).

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Afmetingen 60 x 70 cm
Startbod € 800
Verkocht voor € 850
Vorig kavel Volgend kavel