Jerre Hakse (1932-2024)

Kavel 374 Jerre Hakse (1932-2024)
Kavel 374. Jerre Hakse (1932-2024)

Schilderij, olieverf op doek. Beweging aan de horizon. Linksonder gesigneerd Jerre Hakse (Leeuwarden 1937 - 2024). Gedateerd '94.

Taxatiewaarde € 700 - € 1000
Afmetingen 150 x 100
Startbod € 500
Verkocht voor € 500
Vorig kavel Volgend kavel