Kavel | 374. Jerre Hakse (1932-2024) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Beweging aan de horizon. Linksonder gesigneerd Jerre Hakse (Leeuwarden 1937 - 2024). Gedateerd '94. |
Taxatiewaarde | € 700 - € 1000 |
Afmetingen | 150 x 100 |
Startbod | € 500 |
Verkocht voor | € 500 |
Vorig kavel | Volgend kavel |