Arnout Colnot (1887-1983)

Kavel 437 Arnout Colnot (1887-1983)
Kavel 437. Arnout Colnot (1887-1983)

Schilderij, olieverf op doek. Rozen in een vaas, met op de voorgrond twee peren. Rechtsonder gesigneerd A. Colnot.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 50 x 40 cm
Startbod € 250
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel