Hollandse school 19e eeuw

Kavel 438 Hollandse school 19e eeuw
Kavel 438. Hollandse school 19e eeuw

Een 19e eeuwse pentekening op papier. Ingekleurd en opgehoogd met wit. Voorstelling de harddraverij te Hindelopen bij het kruiende ijs in februari 1838. Niet gesigneerd, maar op basis van twee andere tekeningen van Philippus van Drooge (1812-1855). Twee soortgelijke tekeningen in de collectie van het Hindelooper museum.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 35 x 45 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel