Bauke Weistra (1932–2013)

Kavel 452 Bauke Weistra (1932–2013)
Kavel 452. Bauke Weistra (1932–2013)

Schilderij, olieverf op paneel. Oldehove Westerplantage Leeuwarden. Linksonder gesigneerd Bauke Weistra (Leeuwarden 1932 – 2013), gedateerd 1987.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 30 x 40 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 360
Vorig kavel Volgend kavel