Paulus Potter (1625-1654)

Kavel 453 Paulus Potter (1625-1654)
Kavel 453. Paulus Potter (1625-1654)

Lot van twee 17e eeuwse etsen, voorstelling van twee paarden en twee koeien. Eén gesigneerd Paulus Potter (Enkhuizen 1625 – Amsterdam 1654).

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 150
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel