Kavel | 453. Paulus Potter (1625-1654) |
Omschrijving | Lot van twee 17e eeuwse etsen, voorstelling van twee paarden en twee koeien. Eén gesigneerd Paulus Potter (Enkhuizen 1625 – Amsterdam 1654). |
Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
Afmetingen | |
Startbod | € 150 |
Verkocht voor | € 280 |
Vorig kavel | Volgend kavel |