B.J. Tinga (1785-1838)

Kavel 493 B.J. Tinga (1785-1838)
Kavel 493. B.J. Tinga (1785-1838)

19e eeuws schilderij/schoorsteenstuk. Voorstelling van de bekering van Paulus. Gesigneerd B.J. Tinga, 1825 (Binnert Jansz. Tinga, 1785 - 1838). Werk van Tinga bevind zich in het Scheepvaart Museum te Sneek en het Fries Museum te Leeuwarden.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Conditie In 1988 professioneel gerestaureerd.
Startbod € 10
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel