Sierd Geertsma (1896-1985)

Kavel 492 Sierd Geertsma (1896-1985)
Kavel 492. Sierd Geertsma (1896-1985)

Schilderij, olieverf op doek. 'Sile op'e Iselmar'. Rechtsonder gesigneerd Sierd Geertsma (Appelscha 1896 - 1985)

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 50 70 cm
Startbod € 220
Verkocht voor € 550
Vorig kavel Volgend kavel