Bronzen sculptuur; Peter Kortekaas

Kavel 339 Bronzen sculptuur; Peter Kortekaas
Kavel 339. Bronzen sculptuur; Peter Kortekaas

Bronzen sculptuur, torso, op marmeren sokkel. Gesigneerd Peter Kortekaas, gedateerd 1989.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Startbod € 10
Verkocht voor € 95
Vorig kavel Volgend kavel