Peter Kortekaas (1946)

Kavel 338 Peter Kortekaas (1946)
Kavel 338. Peter Kortekaas (1946)

Bronzen sculptuur van een paard. Gesigneerd Peter Kortekaas, gedateerd 1989.

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Startbod € 500
Verkocht voor € 500
Vorig kavel Volgend kavel