Corneille (1922-2010)

Kavel 387 Corneille (1922-2010)
Kavel 387. Corneille (1922-2010)

Gouache op papier (over een geprinte ondergrond). Linksboven gesigneerd en gedateerd '96. Corneille (Luik 1922 - Auvers-sur- Oise 2010). Provenance: Christie’s Amsterdam, Twentieth Century Art, 1 december 1999, lot 111.

Taxatiewaarde € 1500 - € 2000
Afmetingen 26 x 41 cm
Startbod € 1200
Verkocht voor € 1300
Vorig kavel Volgend kavel