Olga Sinclair (1957)

Kavel 388 Olga Sinclair (1957)
Kavel 388. Olga Sinclair (1957)

Gemengde techniek op papier. Voorstelling van moeder en kind, getiteld ‘Maternité’. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1989. Olga Sinclair (Panama City, 1957). Provenance: Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas Amsterdam, 17 december 1990.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 64 x 46,5 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel