Kavel | 388. Olga Sinclair (1957) |
Omschrijving | Gemengde techniek op papier. Voorstelling van moeder en kind, getiteld ‘Maternité’. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1989. Olga Sinclair (Panama City, 1957). Provenance: Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas Amsterdam, 17 december 1990. |
Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
Afmetingen | 64 x 46,5 cm |
Startbod | € 150 |
Verkocht voor | € 260 |
Vorig kavel | Volgend kavel |