Europese school, 19e/20e eeuw

Kavel 500 Europese school, 19e/20e eeuw
Kavel 500. Europese school, 19e/20e eeuw

Schilderij, olieverf op board. De Barmhartige Samaritaan. Met o.a. rotsen/bossen en een ezel, omgeving van L'Estaque, met naamplaatje P. Cézanne. Achterzijde met potlood een tekst over L'Estaque en jaartal 1870-71 en 1874-75, een etiket van A.J. Heijdenrijk Jr. en eveneens twee oude stempels van Douane belasting Hilversum en 's Gravenhage.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 200
Verkocht voor € 3200
Vorig kavel Volgend kavel