Freark van der Wal (1955)

Kavel 368 Freark van der Wal (1955)
Kavel 368. Freark van der Wal (1955)

Schilderij, olieverf op doek. Rozenstruik, gesigneerd en gedateerd 1998. Freark van der Wal (Oppenhuizen, 1955). Tentoongesteld ‘Friese Hartstochten’ in museum Martena, 9 april – 6 juni 2010. Catalogus p. 47.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 135 x 120 cm
Startbod € 250
Verkocht voor € 360
Vorig kavel Volgend kavel