Olav Cleofas van Overbeek (1946)

Kavel 369 Olav Cleofas van Overbeek (1946)
Kavel 369. Olav Cleofas van Overbeek (1946)

Schilderij, olieverf op doek. ‘Twee pruimen’, rechtsonder gesigneerd ‘Olav Cleofas’ en gedateerd 2002. Olav Cleofas van Overbeek (Amersfoort 1946). Tentoonstelling: ‘Olav Cleofas van Overbeek’ in het Fries Scheepvaart Museum, Sneek, 19 maart – 22 mei 2005, nr. 29.

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Afmetingen 20 x 24 cm
Startbod € 800
Verkocht voor € 1600
Vorig kavel Volgend kavel