Kavel | 389. Freark van der Wal (1955) |
Omschrijving | Potloodtekening. Appels, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1995. Freark van der Wal (Oppenhuizen, 1955). |
Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
Afmetingen | 150 x 100 cm |
Startbod | € 100 |
Vorig kavel | Volgend kavel |