Frederik de Vos (1893-1961)

Kavel 403 Frederik de Vos (1893-1961)
Kavel 403. Frederik de Vos (1893-1961)

Gouache. Landschap. Rechtsonder gesigneerd Frederik de Vos (Leeuwarderadeel 1893 - Alkmaar1961).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 49,5 x 64 cm
Startbod € 100
Vorig kavel Volgend kavel