J. Kramme

Kavel 404 J. Kramme
Kavel 404. J. Kramme

Schilderij, olieverf op doek. Voorstelling van de haven van Rotterdam met diverse schepen. Rechtsonder gesigneerd J. Kramme en gedateerd 1911.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 45,5 x 35,5 cm
Startbod € 10
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel