Kavel | 353. Gerrit Benner (1897-1981) |
Omschrijving | Gouache op papier. ‘Palmpasenoptocht’, voorstelling van kinderen met palmpasenstokken. Rechtsonder gesigneerd ‘Bnr’. Provenance:
Taxatiewaarde | € 5000 - € 7000 |
Afmetingen | 63 x 48 cm |
Startbod | € 5000 |
Verkocht voor | € 7000 |
Vorig kavel | Volgend kavel |