Gerrit Benner (1897-1981)

Kavel 353 Gerrit Benner (1897-1981)
Kavel 353. Gerrit Benner (1897-1981)

Gouache op papier. ‘Palmpasenoptocht’, voorstelling van kinderen met palmpasenstokken. Rechtsonder gesigneerd ‘Bnr’.

Provenance:
- Particuliere verzameling, Nederland vanaf 1970s
- Sotheby’s Amsterdam, Modern & Contemporary Art , 8 June 1996, lot 359

Taxatiewaarde € 5000 - € 7000
Afmetingen 63 x 48 cm
Startbod € 5000
Verkocht voor € 7000
Vorig kavel Volgend kavel