Kavel | 354. Jerre Hakse (1932-2024) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. 'Kosmische tekens'. Linksonder gesigneerd Jerre Hakse (Leeuwarden 1937 - 2024). Gedateerd 1998 |
Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
Afmetingen | 115 x 95 cm |
Startbod | € 300 |
Verkocht voor | € 360 |
Vorig kavel | Volgend kavel |