Jerre Hakse (1932-2024)

Kavel 354 Jerre Hakse (1932-2024)
Kavel 354. Jerre Hakse (1932-2024)

Schilderij, olieverf op doek. 'Kosmische tekens'. Linksonder gesigneerd Jerre Hakse (Leeuwarden 1937 - 2024). Gedateerd 1998

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 115 x 95 cm
Startbod € 300
Verkocht voor € 360
Vorig kavel Volgend kavel