Kavel | 365. Gerrit Benner (1897-1981) |
Omschrijving | Gouache op papier.‘Drie koeien in de wei’. Rechtsonder gesigneerd ‘Bnr’ en opschrift ‘Aan Jos’. Ca. 1965. Gerrit Benner (Leeuwarden 1897 - Nijemirdum 1981).
Taxatiewaarde | € 2000 - € 3000 |
Afmetingen | 21,5 x 32,5 cm |
Startbod | € 1500 |
Verkocht voor | € 2000 |
Vorig kavel | Volgend kavel |