Gerrit Benner (1897-1981)

Kavel 365 Gerrit Benner (1897-1981)
Kavel 365. Gerrit Benner (1897-1981)

Gouache op papier.‘Drie koeien in de wei’. Rechtsonder gesigneerd ‘Bnr’ en opschrift ‘Aan Jos’. Ca. 1965. Gerrit Benner (Leeuwarden 1897 - Nijemirdum 1981).
Provenance: Christie’s Amsterdam, Twentieth Century Art, 30 november 2000, lot 77

Taxatiewaarde € 2000 - € 3000
Afmetingen 21,5 x 32,5 cm
Startbod € 1500
Verkocht voor € 2000
Vorig kavel Volgend kavel