Jerre Hakse (1932-2024)

Kavel 366 Jerre Hakse (1932-2024)
Kavel 366. Jerre Hakse (1932-2024)

Schilderij, olieverf op doek. Aan de bosrand. Linksonder gesigneerd Jerre Hakse (Leeuwarden 1937 - 2024). Gedateerd 1991.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 60 x 50
Startbod € 200
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel