Hans Lie (1941-2022)

Kavel 447 Hans Lie (1941-2022)
Kavel 447. Hans Lie (1941-2022)

Schilderij, olieverf op doek, in aluminium lijst. Voorstelling van een insect. Linksonder gesigneerd Hans Lie (Suriname 1941 – Tilburg 2022).

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 85 x 95 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 380
Vorig kavel Volgend kavel