Kavel | 446. Dirk Antoon Teupken (1828-1859) |
Omschrijving | Aquarel, in 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde lijst. Voorstelling van een barkschip, de President Verkouteren, gebouwd in Noord-Holland in 1841. Door Dirk Antoon Teupken (1828-1859), gedateerd 1847. |
Taxatiewaarde | € 500 - € 700 |
Afmetingen | 64,5 x 50 cm |
Startbod | € 400 |
Vorig kavel | Volgend kavel |