Dirk Antoon Teupken (1828-1859)

Kavel 446 Dirk Antoon Teupken (1828-1859)
Kavel 446. Dirk Antoon Teupken (1828-1859)

Aquarel, in 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde lijst. Voorstelling van een barkschip, de President Verkouteren, gebouwd in Noord-Holland in 1841. Door Dirk Antoon Teupken (1828-1859), gedateerd 1847.

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen 64,5 x 50 cm
Startbod € 400
Vorig kavel Volgend kavel