Kavel | 426. Johannes Wüst (1893-1980 |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Voorstelling van Maria met kind. Rechtsonder gesigneerd Johannes Wüst (Heeg 1893-1980). |
Taxatiewaarde | € 100 - € 200 |
Afmetingen | 60 x 80 cm |
Startbod | € 100 |
Verkocht voor | € 100 |
Vorig kavel | Volgend kavel |