Johannes Wüst (1893-1980

Kavel 426 Johannes Wüst (1893-1980
Kavel 426. Johannes Wüst (1893-1980

Schilderij, olieverf op doek. Voorstelling van Maria met kind. Rechtsonder gesigneerd Johannes Wüst (Heeg 1893-1980).

Taxatiewaarde € 100 - € 200
Afmetingen 60 x 80 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel