Andries van der Sloot (1883-1955)

Kavel 427 Andries van der Sloot (1883-1955)
Kavel 427. Andries van der Sloot (1883-1955)

Schilderij, olieverf op doek. Wasvrouwtje bij de boerderij, vermoedelijk de Moskoureed te Zwichum. Rechtsonder gesigneerd Andries van der Sloot (Schalsum 1883 – Leeuwarden 1955).

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 58 x 43 cm
Startbod € 250
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel