Kavel | 427. Andries van der Sloot (1883-1955) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Wasvrouwtje bij de boerderij, vermoedelijk de Moskoureed te Zwichum. Rechtsonder gesigneerd Andries van der Sloot (Schalsum 1883 – Leeuwarden 1955). |
Taxatiewaarde | € 250 - € 350 |
Afmetingen | 58 x 43 cm |
Startbod | € 250 |
Verkocht voor | € 320 |
Vorig kavel | Volgend kavel |