Klaas Koopmans (1920-2006)

Kavel 420 Klaas Koopmans (1920-2006)
Kavel 420. Klaas Koopmans (1920-2006)

Tekening. Portret van een pijprokende Pier Feddema. Rechtsonder gesigneerd Klaas Koopmans (1920-2006) en gedateerd 1972)

Taxatiewaarde € 250 - € 300
Afmetingen 33,5 x 25,5 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel