Kavel | 420. Klaas Koopmans (1920-2006) |
Omschrijving | Tekening. Portret van een pijprokende Pier Feddema. Rechtsonder gesigneerd Klaas Koopmans (1920-2006) en gedateerd 1972) |
Taxatiewaarde | € 250 - € 300 |
Afmetingen | 33,5 x 25,5 cm |
Startbod | € 200 |
Verkocht voor | € 220 |
Vorig kavel | Volgend kavel |