Kavel | 419. Klaas Koopmans (1920-2006) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op board. Voorstelling van twee geiten. Rechtsonder gesigneerd Klaas Koopmans (1920-2006) en gedateerd 1988 |
Taxatiewaarde | € 1000 - € 1500 |
Afmetingen | 70 x 90,5 cm |
Startbod | € 700 |
Vorig kavel | Volgend kavel |