Klaas Koopmans (1920-2006)

Kavel 419 Klaas Koopmans (1920-2006)
Kavel 419. Klaas Koopmans (1920-2006)

Schilderij, olieverf op board. Voorstelling van twee geiten. Rechtsonder gesigneerd Klaas Koopmans (1920-2006) en gedateerd 1988

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Afmetingen 70 x 90,5 cm
Startbod € 700
Vorig kavel Volgend kavel