Marleen Felius (1948)

Kavel 433 Marleen Felius (1948)
Kavel 433. Marleen Felius (1948)

Gouache. Voorstelling van twee koeien. Rechtsonder gesigneerd Marleen Felius (Hillebergsberg, 1948) en gedateerd 1988.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 37 x 55 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel