Siemen Dijkstra (1968)

Kavel 432 Siemen Dijkstra (1968)
Kavel 432. Siemen Dijkstra (1968)

Kleurenhoutsnede. Getiteld ‘Halnäs. de avond valt – Resmö Oland, Sverige - Sandbymalets Skjutplats’. Gesigneerd Siemen Dijkstra (Den Helder, 1968), gedrukt Dwingeloo in mei-juni 2004, oplage 35/35.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 18 x 76 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel