Oezbekistan, 20e eeuw

Kavel 349 Oezbekistan, 20e eeuw
Kavel 349. Oezbekistan, 20e eeuw

Aquarel. Voorstelling van een café in Uzbekistan, met opschrift ‘Chaikhana’. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 39 x 28,5 cm
Startbod € 10
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel