Peter Brouwer (1935-2010)

Kavel 348 Peter Brouwer (1935-2010)
Kavel 348. Peter Brouwer (1935-2010)

Groot schilderij, olieverf op doek. Havengezicht. Rechtsonder gesigneerd Peter Brouwer (1935-2010).

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 100
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel