Peter Sterkenburg (1955-2000)

Kavel 408 Peter Sterkenburg (1955-2000)
Kavel 408. Peter Sterkenburg (1955-2000)

Schilderij, olieverf op doek. Houtsprokkelaar in het bos. Rechtsonder gesigneerd Peter Sterkenburg (Harlingen 1955- Zurich 2000).

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 60 x 80 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel