Kavel | 408. Peter Sterkenburg (1955-2000) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Houtsprokkelaar in het bos. Rechtsonder gesigneerd Peter Sterkenburg (Harlingen 1955- Zurich 2000). |
Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
Afmetingen | 60 x 80 cm |
Startbod | € 150 |
Verkocht voor | € 170 |
Vorig kavel | Volgend kavel |