Sjoerd de Vries (1909-1996)

Kavel 409 Sjoerd de Vries (1909-1996)
Kavel 409. Sjoerd de Vries (1909-1996)

Aquarel. Gezicht op Oppenhuizen. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd de Vries (1909-1996), gedateerd 1943.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 53,5 x 37 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 190
Vorig kavel Volgend kavel