Russische School, 20e eeuw

Kavel 471 Russische School, 20e eeuw
Kavel 471. Russische School, 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, in goudkleurige baklijst. Voorstelling van een zittende vrouw. Linksonder onduidelijk gesigneerd. Russische school, 20e eeuw.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 87 x 57 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel