Schilderij, olieverf op paneel

Kavel 470 Schilderij, olieverf op paneel
Kavel 470. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, olieverf op paneel, in vergulde profiellijst. Hollands polderlandschap met roeibootje en twee koeien. Ongesigneerd, 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 25 x 20 cm; lijst 37 x 42 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel