Kavel | 443. Sjoerd de Vries (1909-1996) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Gezicht op Goëngarijp. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Franeker 1909 – Alkmaar 1996), op de achterzijde gedateerd 1976. Herkomst: van Hulsen, Leeuwarden. |
Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
Afmetingen | 70 x 90 cm |
Startbod | € 200 |
Verkocht voor | € 200 |
Vorig kavel | Volgend kavel |