Sjoerd de Vries (1909-1996)

Kavel 443 Sjoerd de Vries (1909-1996)
Kavel 443. Sjoerd de Vries (1909-1996)

Schilderij, olieverf op doek. Gezicht op Goëngarijp. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Franeker 1909 – Alkmaar 1996), op de achterzijde gedateerd 1976. Herkomst: van Hulsen, Leeuwarden.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 70 x 90 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel