Willem Carel Nakken (1835-1926)

Kavel 444 Willem Carel Nakken (1835-1926)
Kavel 444. Willem Carel Nakken (1835-1926)

Aquarel in vergulde profiellijst. Diverse dieren en figuren bij een bruggetje, mogelijk Rijnsburg. Linksonder gesigneerd Willem Carel Nakken (Den Haag 1835 – Rijswijk 1926).

Taxatiewaarde € 700 - € 1000
Afmetingen 34 x 51 cm
Startbod € 700
Verkocht voor € 700
Vorig kavel Volgend kavel