Kavel | 444. Willem Carel Nakken (1835-1926) |
Omschrijving | Aquarel in vergulde profiellijst. Diverse dieren en figuren bij een bruggetje, mogelijk Rijnsburg. Linksonder gesigneerd Willem Carel Nakken (Den Haag 1835 – Rijswijk 1926). |
Taxatiewaarde | € 700 - € 1000 |
Afmetingen | 34 x 51 cm |
Startbod | € 700 |
Verkocht voor | € 700 |
Vorig kavel | Volgend kavel |