Twee Chinees porseleinen borden

Kavel 320 Twee Chinees porseleinen borden
Kavel 320. Twee Chinees porseleinen borden

Lot van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Famille Rose decor van bloemen en vruchten op een rots. Qianlong periode (1735-1796).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede 22 cm
Conditie Eén met haarlijn (4 cm), voor de rest goed.
Startbod € 10
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel