Zes Chinees porseleinen kop en schotels

Kavel 319 Zes Chinees porseleinen kop en schotels
Kavel 319. Zes Chinees porseleinen kop en schotels

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, Kangxi periode (1662-1722). Blauw-wit decor met op de rand en op het plat afbeeldingen van vissers.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen Doorsnede 10,5 cm
Conditie Eén schotel met twee haarlijnen en een chip, de rest goed. Eén kopje met haarlijn, één met haarlijn en chip, twee met fleabite (2-3 mm).
Startbod € 250
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel