Twee grote Chinees porseleinen kop en schotels

Kavel 329 Twee grote Chinees porseleinen kop en schotels
Kavel 329. Twee grote Chinees porseleinen kop en schotels

Lot van twee grote 18e eeuwse blauw-wit gedecoreerde Chinees porseleinen kop en schotels, Kangxi periode (1662-1722). Decor van kostbaarheden.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede schotels 14 cm, koppen 9 cm
Conditie Schotels in goede staat, met lichte fritting. Eén kopje met twee haarlijnen op de rand en bodem, één kopje met drie chips (3-4 mm).
Startbod € 100
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel