Vier Chinees porseleinen kopjes en schoteltje

Kavel 328 Vier Chinees porseleinen kopjes en schoteltje
Kavel 328. Vier Chinees porseleinen kopjes en schoteltje

Lot van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en een schoteltje. Blauw-wit decor met centraal een bloem en vier medaillons met voorstelling van een figuur bij een hekwerk. Kangxi periode (1662-1722). Gemerkt met Chinees karakter.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Doorsnede schotel 12 cm
Conditie Schotel in goede staat, kopjes met wat fritting op de rand.
Startbod € 100
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel