Vier Chinees porseleinen borden

Kavel 325 Vier Chinees porseleinen borden
Kavel 325. Vier Chinees porseleinen borden

Lot van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, drie met Famille Rose decor, één imari.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Doorsnede 22-23 cm
Conditie Imari bord met haarlijn uitlopend in chip, haarlijn 4 cm, chip 3 mm. Bord met witte rand haarlijn 4,5 cm, fleabites en chip 4mm. Borden met pioenrozen in goede staat.
Startbod € 100
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel